נגינה בגיטרה משלבת כל כך הרבה אלמנטים רגשיים ומהנים שמאפשרים לכל אחד למצוא שלווה בשעות הבוקר, הערב או אחר הצהריים. למעשה, לימוד נגינה בגיטרה אינו מורכב במיוחד, ולמרות זאת, רבים דוחים את החלום שלהם לדעת לנגן על גיטרה מהחשש שייקח להם זמן רב ללמוד לנגן בצורה מספקת שתאפשר להם לנגן ולשיר את השירים האהובים עליהם. בדומה לשאר תהליכי הלימוד בתחומים השונים, נגינה בגיטרה דורשת בסיס. לימוד גיטרה עצמי אמנם אפשרי אך פעמים רבות גורם לאנשים שמנסים בכוחות עצמם ללא הבסיס להתייאש ולוותר על הנגינה. סקר שנערך בארץ לפני מספר שנים הציג שבאחד מכל 5 בתים בישראל יש גיטרה, אך למרות זאת רבים הציגו שהגיטרה שוכבת בביתם ללא שימוש.

לימוד גיטרה עצמי – האם זה אפשרי – איך מתחילים?

כל תחום למעשה ניתן ללמוד לבד, אך בכל זאת, הכוונה נכונה ולימוד הבסיס יאפשר לכם לזרז את התהליך וללמוד את היסודות שיאפשרו לכם לפתח את הנגינה שלכם בכוחות עצמכם. לימוד גיטרה עצמי מתאפשר למעשה אחרי שיודעים את הבסיס באמצעות ספרים ואפילו סרטונים אינטרנטיים ללימוד גיטרה, תוכלו ללמוד לנגן את השירים האהובים עליכם וליהנות מחוויה יוצאת דופן של נגינה.

אז איך בכל זאת ניתן ללמוד גיטרה דרך לימוד גיטרה עצמי?

אנו מציעים מספר אפשרויות למעוניינים ללמוד לנגן על גיטרה, ביניהם, לימוד נגינה על גיטרה בחמישה שבועות, קורס קבוצתי שיאפשר לכם ליהנות מחוויה יוצאת דופן המשלבת פן חברתי ולימודי תוך כדי ומהנה עם לימוד נגינה בקבוצה.

בנוסף לכך, ניתן ללמוד בעזרת מורה פרטי לגיטרה שיסייע לכם לקבל את היסודות של הנגינה ויסביר לכם על האקורדים והתווים הבסיסיים שיאפשרו לכם ללמוד נגינה באופן עצמאי ויכוונו אתכם ללימוד בדרך הנכונה.

לימוד גיטרה עצמי - יובל ביאליק

יובל ביאליק – לימוד גיטרה תוך זמן קצר

אני מזמין אתכם לגלוש באתר האינטרנט שלי ולעקוב אחר הטיפים והעדכונים השונים שיאפשרו לכם לקבל את הכלים ללימוד נגינה בגיטרה באופן עצמאי ולהפיק את המרב בתהליך הנגינה. בקרוב, אעלה לאתר קורס גיטרה אינטרנטי שיאפשר לכם ללמוד ישירות דרך המחשב בזמן שנוח לכם וליהנות מלימוד גיטרה בזמן הקצר ביותר.