לימוד נגינה בגיטרה נחשב לאחד מהחלומות הנפוצים בקרב האוכלוסייה שמסיבה כלשהי רבים מתמהמהים עם החלום למשך זמן רב. מעין גישה כזו ש”במידה ולא למדתם גיטרה עוד בילדות לא ניתן ללמוד בגיל מאוחר” אשר מונעת מרבים ליהנות מערבי שירה, ניגון לילדים ושקט עצמי בזמן הפנוי. לימוד נגינה בגיטרה נחשבים בעיני רבים כ”תרופה לשעמום, הדיכאון וללחץ” ופסיכולוגים רבים ממליצים להתמקד באלמנטים יצירתיים כדמות ניגון בגיטרה בתקופות אפורות.

אז מה בעצם הופך את לימוד הנגינה בגיטרה לכל כך מהנה וכל כך “בריא”? האם נוכחתם בעבר לערב נגינה? האם תמיד רציתם לדעת לנגן ולשיר את השירים האהובים עליכם? העולם של היום מעמיד אותנו במצב של “לחץ תמידי” בעבודה, בלימודים ואפילו בחיי המשפחה והזוגיות, לימוד נגינה בגיטרה עשוי להעניק לכם את הזמן הייחודי שלכם עם עצמכם.

לימוד נגינה בגיטרה – מהן האפשרויות והאלטרנטיבות ללמידה?

בעבר, אדם שהיה מעוניין ללמוד לנגן על גיטרה יכל לפנות למורה לגיטרה וללמוד באופן פרטי את היסודות, התווים, האקורדים השונים והשירים שהוא אוהב. למעשה, שיטה זו נפוצה גם היום, רבים מעדיפים ללמוד בדרך המסורתית למרות האלטרנטיבות השונות. בעזרת מורה פרטי תוכלו ללמוד את היסודות בצורה אישית ובקצב שלכם שתאפשר לכם ללמוד גם את השירים האהובים ביותר עליכם.

אפשרות נוספת ללימוד נגינה בגיטרה היא באמצעות קבוצה. בשנים האחרונות נפתחו אפשרויות לימוד חדשות, שביניהן, קבוצת נגינה בגיטרה. כך למשל, קורס נגינה בגיטרה בן חמישה שבועות יאפשר לכם ללמוד לנגן בגיטרה וליהנות מערבים חווייתיים ומפגשים חברתיים יוצאי דופן. הקורס הוכח כחוויה נפלאה, בהנחייתו של יובל ביאליק.

לימוד נגינה בגיטרה - יובל ביאליק

יובל ביאליק

המטרה העיקרית של מרבית האנשים שמעוניינים ללמוד בגיטרה

חד וחלק מרבית האנשים שמעוניינים ללמוד לגיטרה מעוניינים לדעת לנגן את השירים האהובים עליהם על מנת שיוכלו ליהנות מערבים חווייתיים ולהירגע עם נגינה ושירה נעימה. גם במידה והנכם עמוסים בעבודה, עם המשפחה או כל דבר אחר, עדיין לא מאוחר מדי. בקרוב, יתווסף לאתר קורס אינטרנטי ללימוד על גיטרה שיאפשר לכם ללמוד לנגן על גיטרה בזמנכם הפנוי. אתם מוזמנים לעקוב אחר האתר ולקרוא את העדכונים השונים שיסייעו לכם בלימוד הנגינה.