לימוד נגינה בגיטרה הוא בין החלומות הנפוצים ביותר של ילדים ואפילו מבוגרים, אך לצערנו, רבים מה”חולמים” אינם מוצאים את הזמן הפנוי ללמוד את יסודות הנגינה ודוחים את חלום לימוד הנגינה למשך שנים. מבוגרים רבים נוהגים לחשוב, שלימוד נגינה מצריך תרגול של שנים על גבי שנים עד לרגע בו יוכלו ליהנות מהשירים השונים שהם כל כך אוהבים ולנגן בערבים חברתיים. מורה לגיטרה בכפר סבא אשר מציע לימודי נגינה, דורש השקעה רבה – האם יש אלטרנטיבה ללימוד נגינה אצל מורה לגיטרה?

מחפש מורה לגיטרה בכפר סבא? יש לנו אלטרנטיבה!

במשך השנים בהן יובל ביאליק היה מורה לגיטרה ונחשב לאחד מהמורים המוכשרים והמובילים באזור המרכז והשרון, הוא גילה את הצורך של כלל המבוגרים אשר מחפשים מורים לגיטרה ומעוניינים ללמוד לנגן. למעשה, מה המחסור שיש למרבית המבוגרים?

  • זמן – רבים עסוקים שעות רבות בעבודה ועם ילדיהם ואינם מוצאים את הזמן להקדיש ללימוד נגינה ופיתוח יכולותיהם האישיות וכתוצאה מכך דוחים את החלומות שלהם.
  • מפגשים חברתיים – סקר שנערך בקרב המבוגרים במדינת ישראל בשנת 2015 מצא כי מבוגרים רבים היו מעוניינים להשתלב ביותר מפגשים חברתיים ולהכיר אנשים נוספים בעלי תחומי עניין משותפים.
  • תקציב – שיעורים פרטיים בגיטרה עשויים לעלות הרבה ביחד ללימודים בקבוצות. בשנים האחרונות בכלל מקצועות הלימוד מנסים להפוך את השיעורים הפרטיים למרוכזים בכדי להוזיל בעלויות השיעורים והלימוד.
  • מוטיבציה – לימוד נגינה בגיטרה דורש תחילה השקעה רבה ומוטיבציה. כאשר אדם “עומד לבדו בפני המשימה” הוא לא תמיד מוצא את הכוחות לתרגול היסודות השונים והאקורדים אשר לומד בשיעור הנגינה.

מורה לגיטרה בכפר סבא - קורס גיטרה

הפתרון: קורס גיטרה בחמישה שבועות

קורס גיטרה בחמישה שבועות אשר זכה להצלחה רבה בשנה האחרונה, משלב את כל הפתרונות לכלל הבעיות שהצגנו בפסקה הקודמת. היכולת ללמוד לנגן בגיטרה תוך זמן קצר (חמישה שבועות בלבד) ברמה גבוהה ולשלב את המפגשים החברתיים כחלק מתהליך הלימוד, דבר המקנה מוטיבציה בפני המבוגרים שאינם מוצאים זמן למפגשים חברתיים ולימוד עצמי נמצא כמועיל במיוחד.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו דרך אתר האינטרנט או באמצעות הטלפון ולהצטרף לקורס הקרוב של לימוד נגינה בגיטרה בחמישה שבועות – לא תאמינו כמה קל ללמוד לנגן על גיטרה כאשר עורכים זאת בקבוצה ובהנאה.