לימוד נגינה בגיטרה, עשוי לסייע לכם במגוון רחב של אירועים והזדמנויות בחייכם. מעבר לתחביב ולשקט הנפשי שתוכלו להעניק לעצמכם במהלך הנגינה בגיטרה בביתכם, ישנם מגוון רחב של אירועים שונים שתוכלו לשלוף את הגיטרה ולהפוך את הערב לכל כך יצירתי ומהנה. לימוד נגינה על גיטרה מאז ומעולם נחשב לרומנטי למדי ומדי שנה משלבים אנשים ברחבי העולם נגינה בגיטרה במהלך הצעת הנישואין שלהם וימי האהבה השונים בהם מפתיעים את בת זוגם, ממש כפי שנהוג לערוך ערבים רומנטיים במסעדות איכותיות בארץ.

באילו מקרים הגיטרה עשויה לשמש אתכם?

  1. “מרגישים עמוסים? מעט עצובים או שצריכים להירגע משבוע לא טוב שעבר עליכם – שלפו את הגיטרה.
    מגוון רחב של מחקרים הציגו שאחד הטיפולים המובילים בדיכאון ובחרדה בא לידי ביטוי באמצעות יצירתיות כלשהי, בין אם מדובר בציור, פיסול או נגינה על גיטרה. היכולת של הנגינה לשפר את מצב הרוח באה לידי ביטוי לאו דווקא לאנשים המוגדרים כסובלים מדיכאון או דכדוך ועשויה לשפר את מצב הרוח שלכם בשגרת היום יום.
  2. מגוון ישיבות עם חברים.
    כמה פעמים יצא לכם לשבת בביתכם בגינה כאשר אחד מהחברים הוציא גיטרה ואפשר לכלל החברים ליהנות מערב שירה ונגינה כל כך מהנה. פעמים רבות ניתן לשלוף את הגיטרה בביתכם וליהנות מערב נגינה גם במידה והנכם עם חבר אחד או שניים.
  3. ערבים רומנטיים.
    מעוניינים להפתיע את בת הזוג שלכם? לוקחים את בת הזוג לטיול רומנטי בטבע ומתכננים פיקניק? אין דבר יותר מתאים ורומנטי מאשר להוציא את הגיטרה ולשיר לה שירי אהבה יוצאים מן הכלל שיהפכו את האווירה לכל כך נעימה ואוהבת.

כמה זמן לוקח ללמוד לנגן על גיטרה?

שאלה די אינווידואלית ומשתנה בין אדם לאדם, אך במידה ותתמידו תוכלו ללמוד תוך זמן קצר במיוחד ללמוד לנגן על גיטרה ולאלתר מנגינות ולשיר את השירים האהובים עליכם. באתר האינטרנט שלנו תוכלו ללמוד ממדריך אינטרנטי שלם שילווה אתכם שלב אחר שלב על פי קצב הלימוד שלכם לפרוט על המיתרים וללמוד את האקורדים והטכניקות השונות לנגינה בגיטרה. מוזמנים ליצור אתנו קשר לכל שאלה דרך אתר האינטרנט.