מילון אקורדים - קורס אינטרנטי לנגינה בגיטרה

כולנו מעוניינים ללמוד לנגן בגיטרה, אך לצערנו, רבים אינם מוצאים את הזמן הנדרש על מנת לתאם עם המורים הפרטיים השונים לגיטרה באופן קבוע, לתרגל את החומרים השונים בביתם ולהקדיש זמן פנוי במהלך השבוע. במשך שנים שיובל ביאליק, מורה לגיטרה בעל ניסיון רב, העביר את השיעורים וקורסי הגיטרה השונים, הוא נוכח לעובדה שרבים, וביניהם מבוגרים רבים, מעדיפים ללמוד לנגן על גיטרה בזמן הפנוי בסופי השבוע, שדווקא בימים אלו, המורים השונים לגיטרה אינם מציעים את שירותם לשיעורים הפרטיים. מדי חודש מחפשים מאות ישראלים את הביטוי “מילון אקורדים” על מנת לתרגל את הלימוד בביתם ולנסות ללמוד לנגן על גיטרה בצורה הטובה ביותר ובדרך עצמאית.

הטרנד החדש – מילון אקורדים וקורס גיטרה אינטרנטי

קורסי באינטרנט ללא ספק העבירו את עולם המידע ומאפשרים לרבים למצוא את הזמן המתאים ביותר עבורם בכדי ללמוד לנגן ולהשכיל במקצועות השונים. כיום, אתרים כמו TED ואתרי קורסים שונים המציעים אפילו לימודי תעודה והסמכות שונות, זוכים למיליוני צפיות מדי יום. כעת – תוכלו גם אתם ללמוד לנגן על גיטרה באמצעות קורס גיטרה אינטרנטי.

הקורס החדש של יובל ביאליק משלב מגוון רחב של יסודות שיאפשרו לכם ללמוד לנגן על גיטרה בצורה הטובה ביותר. כחלק מהקורס, יקבלו התלמידים חוברת ללימוד גיטרה הכוללת מילון אקורדים, יסודות הגיטרה, אקורדים לשירים האהובים ביותר על הישראלים וכלים נוספים שיאפשרו להם ללמוד לנגן בתקופה הקצרה ביותר ובצורה הטובה ביותר.

הקורס מחולק על פי שבועות וכחלק מהקורס יקבלו התלמידים “שיעורים” בהם יצטרכו לתרגל מגוון רחב של נושאים בכדי ללמוד בצורה הטובה ביותר. עד כה, הקורס שהושק לא מזמן, זכה להצלחה גדולה במיוחד והמלצות רבות של תלמידים אשר למדו לנגן בעזרת הקורס האינטרנטי של יובל ביאליק.

יובל ביאליק – ללמוד לנגן בחמישה שבועות בלבד

יובל ביאליק, הוא המייסד של הקורס “ללמוד לנגן בחמישה שבועות בלבד”, קורס שריכז מגוון תלמידים ואפשר להם ליהנות מחוויית נגינה יוצאת דופן. כיום, בעידן הדיגיטלי, תוכלו גם אתם ללמוד בזמן המתאים ביותר עבורכם ובשעות הפנאי שלכם, בקצב שלכם דרך הקורס האינטרנטי של יובל ביאליק לניגון על גיטרה.