נגינה בגיטרה, כל כך הרבה אלמנטים משולבים, נחת ושמחה שניתן לשלב בערבים מוסיקליים עם חברים או אפילו בכדי להירגע לבד בבית. רבים חולמים לדעת לנגן על גיטרה אך דוחים את חלומם בשל חוסר הזמן שמוצאים בכדי להשקיע בנגינה. לימוד נגינה בגיטרה עשוי לפתוח עבורכם אופקים ולאפשר לכם ליהנות מהזמן הפנוי שלכם ולפתח את היצירתיות שלכם. גיטרה באינטרנט ניתן למעשה ללמוד מבלי לצאת מהבית. איך עושים זאת בדרך הטובה ביותר?

מזה שנים שרשת האינטרנט מאפשרת לנו לעשות “כמעט הכל” וללמוד תחומים שונים, וביניהם, לימוד נגינה על גיטרה.
איך מתחילים?

השלבים ללימוד גיטרה באינטרנט:

 • רכשו גיטרה ללימוד – מגוון רחב של גיטרות מוצעות במחירים זולים במיוחד ומהן ניתן להתחיל בתור התחלה.
  אתם מוזמנים ליצור קשר עם יובל ביאליק על מנת להתייעץ בנוגע לגיטרה הטובה ביותר והמתאימה ביותר עבורכם.
 • היכנסו לעמוד ההרשמה ללימוד גיטרה באינטרנט.
 • הדפיסו את חוברת הנגינה + פתחו לוח שנה ונסו לתאם לעצמכם לפחות שני ימים פנויים בהם תעברו על השיעורים במהלך השבוע. על מנת לא להתמהמה עם הלימוד, מומלץ להקדיש פעמיים בשבוע לפחות זמן לצפייה בשיעור. בשאר השעות, מומלץ להתאמן או לחזור על השיעורים בהם צפיתם בעבר.
 • חזרו מספר פעמים על השיעורים במידה ואחד הדברים לא ברורים וכמובן, פנו אלינו לכל שאלה במידה ונתקעתם במהלך הדרך בלימוד.
 • נסו לתרגל את השירים האהובים עליכם בהתאם לאקורדים שלמדתם.
  שימו לב, בספר האקורדים צירפנו את השירים על פי הרמות ועל פי האקורדים הנלמדים.
  במידה ויותר נוח לכם לקרוא את האקורדים מהדף, מומלץ להדפיס את חוברת הלימוד גיטרה ואת חוברת השירים ולארגן לעצמכם קלסר נגינה, אותו תוכלו לקחת גם לטיולים.

“מה אנשים אומרים על לימוד גיטרה באינטרנט”?

הקורס של יובל ביאליק עלה לאתר האינטרנט לאחרונה (חודש יוני 2016) ותוך זמן קצר זכה להצלחה אדירה. מאות גולשים נהנים כיום מלימוד גיטרה באינטרנט בצורה פשוטה, בזמן הפנוי שלהם ותוך חיסכון כספי משמעותי במיוחד. אם יש לכם שאלה כלשהי, חשש או לבטים כאלו והאחרים, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר לכל שאלה ולהתחיל לנגן!