גיטרה זה כלי לא מחייב. הוא הרבה פעמים מתגלה ונשאר או לא נשאר בגיל הנעורים. יש משהו מאוד חברתי בכלי הזה. אתה מנגן שירים שכולם יודעים, כולם שרים אתך, יושבים סביבך. זה הופך אותך לסוג של גורו קטן לשירה במעגל. נגינה בגיטרה גורמת לאנשים לשבת ביחד, לשיר, להתחבק, להתקרב. זה כלי שמחבר בין אנשים וגורם להם לפתוח את הפה וגם את הלב.

מסתבר שכדי ללמוד גיטרה לא צריך ללכת ללמוד באקדמיה למוזיקה. יש כמה סוגי פריטה ואקורדים ועם מורה לגיטרה טוב, שעושה את השיעורים מכל הלב, ויודע לתת יחס אישי לכל תלמיד שלו, כל אחד בעצם יכול לנגן בגיטרה. החוכמה היא למצוא מורה לגיטרה שיודע איך עושים את זה הכי טוב.

הרוב בוחרים בגיטרה- מורה לגיטרה

בגיל העשרה, כל נער או נערה אוהבים מאוד מוזיקה ומתחברים לאיזה שהוא כלי מוזיקלי. אם אתם מגיעים מבית של מוזיקאים, גיטרה לא יהיה הכלי שהם ימליצו לכם לנגן עליו. בדרך כלל מי שבא מבית של מוזיקאים הולך ללמוד לנגן בכינור, פסנתר וכו’.

רוב בני הנוער נמשכים ואוהבים לנגן בגיטרה. אפשר לומר שזה קשור להווי הישראלי, אבל זה גם קשור לצרכים שלהם בגיל מסוים לבלוט, לשבת ביחד, להיות בחברותה ואין כמו גיטרה לחבר בין אנשים ולגרום להם להרגיש מסביב למדורה אפילו שאין מדורה.

מסתבר שיש מורה לגיטרה מעולה שיכול בחמישה שיעורים לגרום לכל אחד לנגן.  מההמלצות עליו, הוא עושה עבודה מעולה.

אז מה מלמד מורה לגיטרה בחמישה שיעורים?

המורה היחיד בארץ שמלמד גיטרה בחמישה שיעורים בלבד, מוציא תלמידים מרוצים שבאמת יודעים לנגן. אז מה הוא מלמד בחמישה שיעורים?

הוא מלמד סוגים שונים של פריטות כמו למשל: סטראמינג שזו פריטה מלאה. הוא מלמד ארפג’יו שזה סוג של פירוק אקורדים. כמו כן הוא מלמד משקלים שונים, מקצבים, סלואים, קריאת טאבים, אקורדים מורכבים (בארה) ועוד.

הוא בעצם מלמד כל נגן גיטרה חובב את כל התורה, אבל ההבדל בין מורה לגיטרה למורה לגיטרה זה, אם התלמידים שלו מסוגלים אחר כך לנגן בביטחון, לשלוט באקורדים ולהאמין שהם יכולים לנגן, ואת זה הם מקבלים בכמויות מופרזות.

מה עושה מורה לגיטרה?

תפקידו של כל מורה הוא לגרום לתלמידים שלו לאהוב את מה שהם לומדים. זה הדבר הראשון שהוא חייב לעשות. אם הוא לא יגרום להם לאהוב את השיעורים, יקרה דבר מאוד מאוד פשוט, הם לא ילמדו.

זה נכון לגבי מקצועות שונים בבית הספר, וזה גם לגמרי נכון לגבי מורים של חוגים וגם מורה לגיטרה שיש לו רזומה רציני ומקצועי, זה לא אומר שהוא מורה לגיטרה טוב. מה שמשנה זה הגישה, שיטת הלימוד ועד כמה לאנשים נוח וכיף ללמוד גיטרה אצל המורה הזה. זה מה שהופך מורה לגיטרה לאייקון שאנשים אוהבים ללמוד אצלו.

איך אפשר לחסוך כסף על מורה לגיטרה!

הקורס של לימוד נגינה על גיטרה בחמישה שבועות, כדאי מהרבה מאוד בחינות. מצד אחד מדובר באחד מהמורים לגיטרה הכי טובים בארץ, מצד שני מורה לגיטרה כזה גם חוסך לכם כסף.

בחמישה שיעורים בלבד הוא ילמד את הילדים שלכם או אתכם לנגן בגיטרה ויחסוך לכם עשרות שיעורים, שעולים הרבה מאוד כסף.

שיטת וטכניקת הלימוד שלו גם מעניקים לתלמידים שלו המון ביטחון ואהבה לנגינת גיטרה וכולם, כולם יושבים עכשיו באיזה שהוא מקום באמצע מעגל ומנגנים…