אחת הסיבות שמרבית האוכלוסייה אינה בוחרת לנגן בגיטרה, היא מהחשש שמא “פספסתם את הרכבת”. מזה שנים שנהוג היה לחשוב שמי שלא למד גיטרה כבר בגילאי היסודי או חטיבת הביניים, הוא למעשה ויתר על החלום, ממש כמו רכיבה על אופניים. בשנים האחרונות יותר ויותר מבוגרים מחפשים גיטרה למתחילים על מנת לפתח את חלום הילדות שלהם שהתעכב במספר שנים. גיטרה למתחילים מגוון רחב של מורים מציעים שיעורים בהם ילמדו את התלמידים על יסודות הגיטרה, האקורדים השונים, התווים ובעיקר – השירים שהם כל כך אוהבים. מדוע לא לוותר על לימודי הגיטרה?

  • ערב חווייתי.
    האם יצא לכם אי פעם להשתתף בערב חווייתי בו יושבים בגינה המשפחה או החברים ומנגנים בגיטרה ושרים שירים? באמצעות שיעורי גיטרה למתחילים יאפשרו לכם ליצור את אותם הערבים האלו יחד עם המשפחה והחברים.
  • הדרך הטובה ביותר להירגע.
    מגוון רחב של מחקרים מציגים מזה שנים שבאמצעות היצירה ניתן להרגיע את הנפש ולהשתחרר מלחצים. לסובלים מדיכאון וחרדות פסיכולוגים רבים ממליצים להתחיל ביצירות מוזיקליות על מנת לרפא את עצמם. במיוחד בעולם כל כך “מסיבי ולחוץ” שיעורי גיטרה למתחילים עשויים לפתוח בפניכם זוויות יצירתיות ומיוחדות ולשחרר אתכם מהלחצים השונים בעבודה.
  • קבוצה ומסגרת.
    שיעורי גיטרה למתחילים אפשר כיום ללמוד יחד עם קבוצה וליצור קשרים חברתיים חדשים, לארגן מפגשי נגינה וליהנות מקבוצה שלמה וחוויה יוצאת דופן. קורס גיטרה בחמישה שבועות למשל הוא קורס המשלב חוויה יוצאת דופן לצעירים ולמבוגרים ומפתח את הקשרים החברתיים של המשתתפים.

גיטרה למתחילים - לנגן בגיטרה בחמישה שבועות

כיצד מתבצעים שיעורי גיטרה למתחילים?

באתר האינטרנט שלי, תוכלו למצוא מגוון רחב של דרכים ללמוד גיטרה. בין האפשרויות השונות שאנו מציגים באתר:

אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר דרך אתר האינטרנט או באמצעות הטלפון על מנת שביחד נוכל להרכיב עבורכם את תוכנית לימוד הגיטרה המתאימה ביותר. “אל תוותרו על החלום שלכם מהסיבה שמאוחר מדי או מהסיבה שאין לכם זמן”. לא תאמינו באיזה מהירות תוכלו ללמוד לנגן על גיטרה וליהנות מערבים מוזיקליים.